Hej, pewnie kojarzycie mnie z tego bloga onedirectionhistoria69.blogspot.com/ . Więc ten blog założyłam tylko dla dwóch rzeczy. Namowa koleżanki i nowa wena na inną historie . Blog, będzie nie typowy, gdyż pojawia się tu wampiry, wilkołaki, czarodziejki i inne dziwaczne stwory. Za chwilę dodam bohaterów, rozdziały... będą dodawane jak na moim pierwszym blogu znajdzie się rozdział 15. Więc komentujcie tamten blog, a może na tym ukaże się szybciej rozdział.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz