Translate

piątek, 30 sierpnia 2013

Witam, Cześc, Siema

Hej, pewnie kojarzycie mnie z tego bloga onedirectionhistoria69.blogspot.com/ . Więc ten blog założyłam tylko dla dwóch rzeczy. Namowa koleżanki i  nowa wena na inną  historie . Blog, będzie nie typowy, gdyż pojawia się tu wampiry, wilkołaki, czarodziejki i inne dziwaczne stwory. Za chwilę dodam bohaterów, rozdziały... będą dodawane jak na moim pierwszym blogu znajdzie się rozdział 15. Więc komentujcie tamten blog, a może na tym ukaże się szybciej rozdział.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz